Exkluzívne pre členov

© Shutterstock/MyImages - Micha

Popri širokej ponuke služieb SNOPK si vychutnajte exkluzívne výhody len pre Vás, či už pri sprostredkovaní potenciálnych kontaktov a stretnutí alebo prístup k našim kontaktom a know-how. Chopte sa aj Vy výhod plynúcich z členstva.

Naša exkluzívna ponuka

Pracovné skupiny

V pracovných skupinách, exkluzívne pre členov, môžete prispieť svojimi vlastnými skúsenosťami a návrhmi. Okrem výmeny skúseností v skupine je dôležitým cieľom politická práca na obhajovaní záujmov členov v rôznych oblastiach. Každý nový člen je srdečne vítaný a pozvaný k účasti na týchto pracovných skupinách. Pracovné skupiny sú rozdelené do nasledujúcich oblastí:

DSIHK Café

Tento formát, exkluzívne pre členov, ponúka jedinečnú príležitosť na výmenu poznatkov v príjemnej neformálnej atmosfére s ostatnými členskými spoločnosťami. Sme otvorení novým témam, ktoré sú zaujímavé pre Vás a Vaše podnikanie. Aj Vy sami môžete byť rečníkom a viesť DSIHK Café.

Prenájom zasadacej miestnosti

Zasadacia miestnosť sa nachádza v centre Bratislavy neďaleko hlavnej stanice a jej poloha umožňuje prístup k hlavným uzlom hromadnej dopravy. Naše priestory sú obklopené jedinečným prostredím so širokou gastronomickou ponukou. Zasadacia miestnosť s kapacitou 20 osôb je vhodná nielen pre rozhovory, ale aj pre prezentácie. Usporiadanie stolov a stoličiek je možné podľa individuálnych predstáv. K dispozícii je bezdrôtové internetové pripojenie a projekčná technika.

Prospekt na stiahnutie

Zľavnené služby

Členovia majú k dispozícii kompletnú ponuku informácií, podujatí a poradenských služieb SNOPK za zvýhodnených podmienok.

Prezentácia Vašej firmy

Členovia sa môžu za výhodných podmienok prezentovať prostredníctvom médií Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory, ako spoločnosti s atraktívnym zázemím. Newsletter SNOPK je médiom slovensko-nemeckého podnikateľského sveta. Zoznam dodávateľov slúži ako miesto prvého kontaktu pre firmy v Nemecku, ktoré hľadajú potenciálneho dodávateľa zo Slovenska. A na sociálnych sieťach informuje Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora o aktivitách svojich členov.