Prémiové členstvo

© Shutterstock/sripfoto

Zvýraznená prítomnosť a zviditeľnená pozícia v sieti Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory. Umožní Vám to Prémiové členstvo. Táto platforma Vám ponúka pestrú prezentáciu vlastnej firmy v rámci slovensko-nemeckého obchodného sveta.

Ako sa stať prémiovým členom?

Prémiovým členom sa môže stať každá členská firma SNOPK. Stačí znovu vyplniť žiadosť o členstvo online alebo v pdf-dokumente a vyznačiť prémiové členstvo.

Žiadosť o členstvo online

Žiadosť o členstvo v pdf

 

Trvanie prémiového členstva je jeden rok a po uplynutí sa obnovuje automaticky vždy na ďalších 12 mesiacov.

Čo ponúka prémiové členstvo?

Exkluzívny networking

Vaše komentáre k podnikaniu na Slovensku sú pre nás nesmierne dôležité. SNOPK Vás pozýva na VIP Round Table diskusiu spolu s predstaviteľmi slovenskej politiky a administratívy. Súčasne sa Vám na týchto podujatiach naskytá možnosť k exkluzívnemu networkingu s inými prémiovými členmi SNOPK.

Jour Fixe

Jour Fixe je najobľúbenejším networkingovým podujatím SNOPK a tým aj ideálnou príležitosťou na nadväzovanie nových kontaktov. Prémiové členstvo ponúka možnosť zúčastniť sa na každom Jour Fixe dvom zástupcom firmy bezplatne.

Publikácie

Newsletter SNOPK je médium slovensko-nemeckého obchodného sveta a predstavuje efektívny reklamný prostriedok. Vaše logo sa objaví v štyroch vydaniach newslettra a navyše máte možnosť inzercie na štvrtinu strany v jednom vydaní.

Internet

Vaše firemné logo bude umiestnené aj v online zozname dodávateľov SNOPK a získate možnosť dopĺňať svoj záznam špecifickými firemnými údajmi.

Firemná prezentácia

V priestoroch našej recepcie môžete vystavovať Vaše firemné brožúry. Vaše firemné logo je stále viditeľné pri vstupe do našich priestorov.